Széchenyi2020

hivatal@telki.hu   |    06 26 920 800   |   facebook   |

Hivatali álláspályázat

allashirdetes

A Telki Polgármesteri Hivatal pályázatot hirdet közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében koordinációs és hatósági feladatkör (munkakör) betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

- a polgármester napi munkájának segítése,

- a társadalmi és civil szervezetekkel, más önkormányzatokkal, társulásokkal, testvértelepüléssel való kapcsolattartás szervezése, összehangolása,

- a polgármester szakmai programjainak, protokolláris tevékenységének koordinálása,

- közreműködés az önkormányzat társadalmi kapcsolatokkal és kommunikációval összefüggő tevékenységének ellátásában

- közreműködés az önkormányzati rendezvények előkészítésében, szervezésében

- önkormányzat közösségi média megjelenések kezelése

- a polgármester és a jegyző mellett általános titkársági feladatok ellátása,

- egyéb hatósági feladatok

Betöltendő állás szakmacsoportja: adminisztráció

FEOR besorolás: 3659 Egyéb hatósági ügyintéző

Betöltendő állás munkakörének szakterülete: ügyviteli

Betöltendő állás jogviszonya: közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: határozatlan idő, 40 óra, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Telki

A munkavégzés pontos helye: 2089 Telki, Petőfi utca 1.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlapcíme, stb.)

A próbaidő időtartama 6 hónap.

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései irányadóak.

A 22/2023. (XII.12.) Ö. rendelet alapján illetményalap: 72.000.- Ft, a 23/2023. (XII.12.) Ö. rendelet alapján illetménykiegészítés: 20%, a Kttv. 133.§ (3) bekezdés szerinti teljesítményértékelés alapján illetményeltérítés (+50%) lehetősége.

Cafeteria bruttó 360.000 Ft/év, munkába járás, folyószámla hozzájárulás.

Feltételek, előnyök

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények: büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság, vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása, erkölcsi bizonyítvány.

Elvárt végzettség/képesítés:

  • Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, jogi, gazdaságtudományi, társadalomtudományi, bölcsészettudomány
  • Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, Művelődésszervező, pedagógus

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat? Igen.

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat? Nem.

Egyéb pályázati előnyök: közigazgatási szakvizsga megléte, közigazgatási gyakorlat, informatikai területen szerzett jártasság.

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:

  • Szövegszerkesztő (pl. Word) - Középszint
  • Levelező (pl. Outlook) - Középszint
  • Táblázatkezelő (pl. Excel) - Középszint
  • Dokumentumkezelő-iktató – Középszint

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Kommunikáció (ügyfélszolgálati)
  • Ügyfél-orientáltság (ügyfélszolgálati)
  • Irodai informatikai rendszerek, alkalmazások használata (ügyintézői)
  • Szervezőkészség, koordináció (ügyintézői)
  • Szakmai lojalitás (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

- Fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

- Vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése

- Adatkezelési nyilatkozat

- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

- Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

- Végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

- Nyilatkozat büntetlen előéletről

- Eddigi munkaviszonyokról szóló igazolás

A pályázat benyújtásának határideje:  2024. augusztus 20., 0:00

Pályázat benyújtásának módja

A pályázatot az alábbi címre kérjük benyújtani:

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítás kérhető dr. Lack Mónika jegyzőnél, a 06-30-22-66-229-es telefonszámon.

A pályázat elbírálásának módja: A pályázati feltételeknek megfelelő pályázót a pályáztató személyesen is meghallgathatja. Értékelés a benyújtott pályázat és a személyes meghallgatás alapján történik. A pályáztató fenntartja magának az eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

A pályázat elbírálásának határideje:  2024. augusztus 30., 0:00

Az állás tervezett betöltésének időpontja:  2024. szeptember 1.

A pályázati kiírás közzétevője a Miniszterelnöki Kormányiroda (MK). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az MK részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Fel